שיקום הפה ביום אחד

שיקום הפה ביום אחד נועד למטרות מגוונות, בריאות ואסתטיות. כאשר חסרה לנו שן בפה אנו מרגישים אי נעימות כאשר אנו מחייכים או מדברים, כאשר שן טוחנת חסרה יש בעיות בלעיסה, והטיית שיניים יוצרת עיוותים וקושי בניקוי ותחזוקה ועלולה לגרום לבעיות רבות. העיסוק בשיקום הפה דורש התמחות מיוחדת. לא כל רופא שיניים מוסמך, יודע איך לשקם בהצלחה פה עם בעיות.

למידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

כל הטיפולים בביקור אחד

שיקום הפה ביום אחד עוזר לבצע מגוון רחב של טיפולי שיניים בביקור אחד אצל רופא השיניים. שיקום פה הוא תחום של מומחיות בטיפולי השיניים העוסק בטיפול של שיניים חולות או בשחזור של שיניים שאבדו במטרה להעניק לפה כושר תפקוד מצוין ומראה אסתטי ונעים.

שיקום הפה כולל סוגים שונים של טיפולי שיניים החל מטיפולים פשוטים יחסית כמו סתימות כתרים ועקירות ועד לטיפולים מורכבים כמו השלמה של שיניים חסרות, בעיות סגר מסובכות, שחיקת שיניים ושחזור שיניים, גשרים וכתרים, מערכת שיניים תותבות, השתלות שיניים ועוד.

שיקום הפה  – ארבעה דברים שחשוב לדעת!

שיקום הפה הוא מונח כללי המתייחס לכל מה שכרוך בשיניים בריאות ואסתטיות כמו שחזור שיניים, ניתוחי לסת, התקנה של גשרים זמניים וכתרים שונים, טיפולי שורש וחידוש טיפולי שורש, השתלות עצם בחניכיים, ניתוחי לסת, השתלות שיניים ושיקום כללי אחרי השתלות השיניים.

שיקום הפה ביום אחד מאפשר לרכז מספר גדול של טיפולי שיניים כמו סתימות, עקירות טיפולי שורש ואפילו השתלות שיניים ביום אחד.שיניים מטופחות הם כרטיס הביקור שלנו ואף אחד לא מעוניין להסתובב בעבודה או בין חברים באמצע תהליך של טיפולי שיניים כשבפיו חסרה שן אחת או יותר. מהיום אין סיבה להסתובב כך, באמצעות הטיפולים החדשניים של שיקום הפה ביום אחד. תוכלו להיכנס למרפאה של רופא השיניים עם שיניים בעייתיות, חולות ובלתי אסתטיות. ולצאת כעבור מספר שעות עם שיניים בריאות וחיוך זוהר וכובש לבבות.

חשוב לציין שרופא שיניים בעל הכשרה וידע מתאימים בשיקום הפה אשר עבר השתלמויות בהן התעדכן והתמקצע בסוגי השיקום המגוונים, בטכנולוגיות ושיטות שיקום המתקדמות ביותר כגון: שיקום הפה ביום אחד – הודות לסורקים הדיגיטליים הרופא מבצע סריקה בפה המטופל תוך לקיחת פרמטרים ונתונים טרם הטיפולים (עקירות והשתלות) כך שביום הטיפול יוצא המטופל עם גשר שיניים או כתרים זמניים שהוכנו מראש במעבדה המתאימים באופן מושלם לשתלים עוד לפני ביצוע ההשתלה.

רופא מיומן ובעל ניסיון רב בכל סוגי טיפולי השיניים בכלל והתמקצעות בתחום שיקום הפה בפרט, יתאים עבור המטופל את השיקום האידיאלי הן ברמה המקצועית והן ברמה האסתטית וכפועל יוצא מכך יבחר את המעבדה הייעודית לכך. בחירת המעבדה היא קריטית כשמדובר בשיקום הפה משום שלכל מעבדה יש את הטכנולוגיה הייחודית, סגנון עבודה, סוג החומרים ועוד והיא קובעת במידה רבה את דיוק ואיכות השיקום וכמובן את האסתטיקה הדנטלית.

שיקום הפה ביום אחד – הטיפול המוביל: השתלות שיניים

השתלות שיניים הם אחד מהטיפולים הנפוצים ביותר בשנים האחרונות, במיוחד בתחום שיקום הפה. בעבר כאשר איבדנו שיניים בפה נאלצנו להשתמש במערכת של שיניים תותבות. כיום טיפולי השתלת שיניים מחליפים בהצלחה את מערכת השיניים התותבות. הודות להם אפשר בכל גיל ליהנות משיניים קבועות בפה, שיניים מתפקדות יפות ואסתטיות.

הודות לטכניקות החדשות ולטכנולוגיה המתקדמת של השתלות השיניים אפשר לבצע את טיפולי ההשתלה ביום אחד. טכניקה של השתלות שיניים ביום אחד מונעת מאתנו אי נעימות במצבים שבהם הטיפולים נמשכו מספר שבועות או חודשים. במהלכם נאלצנו להתהלך עם שיניים חסרות בפה או עם תותבת נשלפת.

שיקום הפה ביום אחד באמצעות השתלת שיניים מאפשר לנו לעבור את כל הטיפול ביום אחד, החל משלב העקירה ועד להרכבת השן החלופית. לטכניקה הזו יש יתרונות רבים, היא מקצרת את תהליך ההשתלה, חוסכת זמן יקר ולעתים גם כסף. אם בעבר נדרשו שבועות ואפילו חודשים כדי להשלים את הטיפול, בשיטה החדשה אין צורך במספר רב של פגישות. ביום שבו עברתם את תהליך ההשתלה ירכיב הרופא כתר זמני על השתל וכעבור חודש אפשר יהיה להחליף את הכתר הזמני בכתר קבוע.

לא כל אחד מתאים להשתלת שיניים ביום אחד. למטופלים בעלי איכות עצם לא מתאימה. למטופלים הסובלים מזיהום באזור השן החסרה, אזור שבו צריך למקם את השתל. או בשל הימצאותם של גורמי סיכון כמו עישון או ממצאים חשודים הדורשים בדיקה לא יוכל הרופא לבצע השתלת שיניים ביום אחד.

שיטת אול און פור / אול און 6 היא אחת השיטות המובילות בתחום שיקום פה ביום אחד.
השיטה מאפשרת הרכבת גשר קבוע בן עשר שיניים על ארבעה שתלים בלבד שהוחדרו ללסת בזוויות מתאימות.

המקצועיות של הרופא המשקם היא המפתח להצלחת הטיפולים.

ד״ר יהונתן צ'יפר דיזנגוף 50, מגדל על קומה 18 תל אביב יפו
טלפון: 03-528-0876

לפני שיקום פה מלא על שתלים בשיטת אול און 6
לפני שיקום פה מלא על שתלים בשיטת אול און 6
אחרי שיקום פה מלא על שתלים בשיטת אול און 6
אחרי שיקום פה מלא על שתלים בשיטת אול און 6

למידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

שיקום הפה – גם בריאות וגם אסתטיקה

רופא שיניים העוסק בשיקום הפה, הוא לא רק רופא, הוא אדריכל שיעצב וגם ירפא עבורכם את הפה ויעניק לכם שנים ארוכות של בריאות, תפקוד מלא ואסתטיקה של הפה והחניכיים. שיקום פה כולל טיפולים רבים ומגוונים. שחזור שיניים, טיפולי שורש, הרכבת כתרים, השתלת שיניים, השתלת עצם בחניכיים ועוד.
שיקום הפה זוהי פעולה העשויה להימשך מספר חודשים, בהתאם לחומרת הבעיה. בסיום התהליך תוכלו ללעוס היטב, לחייך חיוך בריא וזוהר וליהנות משיניים בריאות לתקופה ארוכה.

המחיר של שיקום פה תלוי בגורמים רבים. במצב הפה, בסוגי הטיפולים, באיכות החומרים שבהם משתמש הרופא, בציוד הטכנולוגי החדיש העומד לרשות הרופא ובמוניטין של הרופא. לא אחת, במסגרת התהליך, ישלח אתכם הרופא המשקם אל רופאים אחרים. לעתים תישלחו אל מומחים לניתוח חניכיים, לניתוחי פה ולסת, לטיפולי שורש ואורתודנטיה.

מרפאות מקצועיות העוסקות בתחום שיקום הפה מעסיקות רופאי שיניים מומחים בתחומים שונים כדי להעניק למטופל את הטיפול המושלם תחת קורת גג אחת.

הצלחת שיקום הפה תלויה ברופא

האלמנט החשוב ביותר בתהליך של שיקום הפה הוא בחירת הרופא. רק רופא בעל ניסיון שהתמחה ורכש ידע רב בתחום, יוכל לשקם את הפה בהצלחה, לשפר את תפקודיו ולהעניק לו מראה אסתטי ונעים. הציוד הטכנולוגי החדיש והחומרים שבהם משתמש הרופא משפיעים על הצלחת הטיפול.

כתרים, שתלים גשרים ועוד העשויים מחומרים איכותיים, אך גם יקרים יותר, ישפיעו על הצלחת הטיפול ועל איכות החיים לאחר השיקום. הודות לשימוש בציוד חדיש יצליח הרופא לבצע את השיקום בדייקנות רבה וביעילות.
גם ההיגיינה חשובה.

לפני שאתם בוחרים רופא בתחום שיקום הפה, חשוב לבדוק האם המרפאה נקייה והאם נשמרים בה כללי ההיגיינה המחייבים. חשוב לדעת כי במהלך הטיפול עלול החולה להיחשף לחיידקים ולזיהומים. אם הרופא לא יקפיד על היגיינה וניקיון, אתם עלולים להסתבך וללקות בזיהומים ובבעיות נוספות.

שיקום פה, לעתים, הוא תהליך ארוך. אתם תבלו שעות ארוכות במרפאה. חשוב לבחור רופא סבלני שיקשיב לכם בסבלנות, יענה על כל השאלות, יקבל אתכם במאור פנים, יפיג את כל החששות והחרדות וינעים לכם את השהות במרפאה.
כאשר הרופא מפנה אתכם לרופא אחר בכל סוג של טיפול, זה אינו מעיד על חוסר ידע או על חוסר מקצועיות. להיפך, רופא אחראי ומקצועי יבחר עבורכם בכל תחום את הרופא הטוב מכולם וידאג כי בכל בעיה המתעוררת במהלך שיקום הפה, תטופלו בידי הטובים ביותר.
אין ספור אנשים כבר נהנים מאיכות חיים ומפה בריא ויפה לאחר שעברו טיפול אצל ד״ר יהונתן צ'יפר. ומה אתכם? צרו קשר עוד היום, כדי שכבר מחר תיהנו מפה בריא ואסתטי. צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא תשלום!

נשברה לי שן קדמית. מהן האפשרויות לתיקון השן?

יש אפשרות להשלים את החלק השבור בשן באמצעות קומפוזיט. קומפוזיט זהו החומר שממנו מייצרים סתימות לבנות ורופא שיניים מקצועי ומיומן ידע לשחזר באמצעותו את השן. הבעיה היא שככל שהשבר גדול יותר, כך הסיכויים שהשחזור יחזיק מעמד זמן רב קטנים יותר. דרך נוספת היא באמצעות ציפוי שיניים. בציפוי השיניים ישחיז הרופא מעט מחומר השן וידביק על השן ציפוי חרסינה דק ועמיד. אפשרות נוספת היא הרכבת כתר חרסינה על השן השבורה.

מהו שתל דנטלי?

שתל דנטלי הוא בורג העשוי מטיטניום שאותו מחדיר הרופא אל תוך עצם הלסת. לאחר שהשתל נטמע היטב בלסת, מרכיבים עליו כתר חרסינה או כתר זירקוניה. השן החדשה מתפקדת ונראית כמו שן טבעית.

מה זה כתר?

כתר הוא כותרת מלאכותית המורכבת על השתל או על שן חלשה. יש סוגים שונים כל כתרים, יש כתרים העשויים מחרסינה ויש כתרים העשויים ממתכת אצילה ומצופים בחרסינה.

Picture of ד"ר יהונתן צ'יפר
ד"ר יהונתן צ'יפר

ד”ר יהונתן צ’יפר – הינו דוקטור לרפואת שיניים D.M.D, בעל רישיון מטעם משרד הבריאות בישראל. מוביל בעל ניסיון ידע ומיומנות בתחומי שיקום הפה, אסתטיקה דנטלית והשתלות שיניים. ד"ר יהונתן משלב במרפאתו טיפולי שיניים מתקדמים באמצעות מיקרוסקופ בכך מתאפשרת גישה זעירה שאינה פולשנית. המרפאה מציעה סביבה טיפולית נעימה ומרגיעה, וצוות מרפאה מיומן אשר שם דגש על חוויית השירות של המטופל בכל שלבי הטיפול.

מידע נוסף

התקשרו אלינו דילוג לתוכן