שיקום הפה

שיקום הפה נועד למטרות מגוונות, בריאות ואסתטיות. כאשר חסרה לנו שן בפה אנו מרגישים אי נעימות כאשר אנו מחייכים או מדברים, כאשר שן טוחנת חסרה יש בעיות בלעיסה, והטיית שיניים יוצרת עיוותים וקושי בניקוי ותחזוקה ועלולה לגרום לבעיות רבות. העיסוק בשיקום הפה דורש התמחות מיוחדת. לא כל רופא שיניים מוסמך ויודע איך לשקם בהצלחה פה עם בעיות. ד"ר רונן בורדובסקי צבר ניסיון רב שנים בתחום שיקום הפה. צרו קשר כי לד"ר בורדובסקי יש את הכלים והידע לעזור לכם.

שיקום הפה – גם בריאות וגם אסתטיקה

רופא שיניים העוסק בשיקום הפה, הוא לא רק רופא, הוא אדריכל שיעצב וגם ירפא עבורכם את הפה ויעניק לכם שנים ארוכות של בריאות, תפקוד מלא ואסתטיקה של הפה והחניכיים. שיקום פה כולל טיפולים רבים ומגוונים. שחזור שיניים, טיפולי שורש, הרכבת כתרים, השתלת שיניים, השתלת עצם בחניכיים ועוד.
שיקום הפה זוהי פעולה העשויה להימשך מספר חודשים, בהתאם לחומרת הבעיה. בסיום התהליך תוכלו ללעוס היטב, לחייך חיוך בריא וזוהר וליהנות משיניים בריאות לתקופה ארוכה.

איך תעשו הלבנת שיניים

המחיר של שיקום פה תלוי בגורמים רבים. במצב הפה, בסוגי הטיפולים, באיכות החומרים שבהם משתמש הרופא, בציוד הטכנולוגי החדיש העומד לרשות הרופא ובמוניטין של הרופא. לא אחת, במסגרת התהליך, ישלח אתכם הרופא המשקם אל רופאים אחרים. לעתים תישלחו אל מומחים לניתוח חניכיים, לניתוחי פה ולסת, לטיפולי שורש ואורתודנטיה. מרפאות מקצועיות העוסקות בתחום שיקום הפה מעסיקות רופאי שיניים מומחים בתחומים שונים כדי להעניק למטופל את הטיפול המושלם תחת קורת גג אחת.

הצלחת שיקום הפה תלויה ברופא

האלמנט החשוב ביותר בתהליך של שיקום הפה הוא בחירת הרופא. רק רופא בעל ניסיון שהתמחה ורכש ידע רב בתחום, יוכל לשקם את הפה בהצלחה, לשפר את תפקודיו ולהעניק לו מראה אסתטי ונעים.
הציוד הטכנולוגי החדיש והחומרים שבהם משתמש הרופא משפיעים על הצלחת הטיפול. כתרים, שתלים גשרים ועוד העשויים מחומרים איכותיים, אך גם יקרים יותר, ישפיעו על הצלחת הטיפול ועל איכות החיים לאחר השיקום. הודות לשימוש בציוד חדיש יצליח הרופא לבצע את השיקום בדייקנות רבה וביעילות.
גם ההיגיינה חשובה. לפני שאתם בוחרים רופא בתחום שיקום הפה, חשוב לבדוק האם המרפאה נקייה והאם נשמרים בה כללי ההיגיינה המחייבים. חשוב לדעת כי במהלך הטיפול עלול החולה להיחשף לחיידקים ולזיהומים. אם הרופא לא יקפיד על היגיינה וניקיון, אתם עלולים להסתבך וללקות בזיהומים ובבעיות נוספות.

7169694_s

שיקום פה, לעתים, הוא תהליך ארוך. אתם תבלו שעות ארוכות במרפאה. חשוב לבחור רופא סבלני שיקשיב לכם בסבלנות, יענה על כל השאלות, יקבל אתכם במאור פנים, יפיג את כל החששות והחרדות וינעים לכם את השהות במרפאה.
כאשר הרופא מפנה אתכם לרופא אחר בכל סוג של טיפול, זה אינו מעיד על חוסר ידע או על חוסר מקצועיות. להיפך, רופא אחראי ומקצועי יבחר עבורכם בכל תחום את הרופא הטוב מכולם וידאג כי בכל בעיה המתעוררת במהלך שיקום הפה, תטופלו בידי הטובים ביותר.
אין ספור אנשים כבר נהנים מאיכות חיים ומפה בריא ויפה לאחר שעברו טיפול אצל ד"ר בורדובסקי. ומה אתכם? צרו קשר עוד היום, כדי שכבר מחר תיהנו מפה בריא ואסתטי. צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא תשלום!