ציפוי שיניים

רפואת השיניים המודרנית אינה עוסקת רק בריפוי מחלות השן או במניעת כאבי שיניים. בעידן שבו כולם רוצים להיראות יפים וזוהרים, ציפוי שיניים הוא אחד מהטיפולים המודרניים והפופולריים ביותר המעניקים לפה מראה אסתטי, זוהר ומרשים. אין זה סוד כי התוצאה הסופית של טיפולי השיניים האסתטיים תלויה הרבה בבחירת הרופא, בידע, בניסיון ובחוש האסתטי של הרופא. רוצים שיניים זוהרות ובריאות? צרו קשר עם ד"ר רונן בורדובסקי הרופא המוביל בתחום.

ציפוי שיניים – כל השיטות, כל היתרונות וכל החסרונות

קיימות שיטות שונות של ציפוי שיניים, לכל שיטה יש יתרונות וחסרונות. לפני שאתם בוחרים את שיטת הציפוי המתאימה לכם, מומלץ להיוועץ עם המומחים המובילים בתחום.
ציפוי שיניים קומפוזיט – הקומפוזיט הוא החומר שבו משתמשים לביצוע סתימות לבנות. באמצעות חומר זה מצפה רופא השיניים את השן בגוון הרצוי.

לשיטה זו יש יתרונות רבים. מחיר הטיפול זול בהשוואה לשיטות אחרות, התוצאות מידיות, אין צורך בעבודת מעבדה, ציפוי השן יתבצע במהלך ביקור אחד בלבד אצל הרופא.
תוצאות הטיפול בשיטת קומפוזיט מרשימות פחות מאשר בשיטות האחרות. נוסף על כך החומר סופח צבעים, ולכן במהלך השניים ייתכנו כתמים על השן המצופה.

ציפוי באמצעות וניר פורצלן – וניר פורצלן נחשב לחומר חזק ועמיד במיוחד. הציפוי עשוי מחומר קראמי או מתרכובת של שרף אשר מוצמד לחזית השן. ציפוי שיניים בשיטת וניר פורצלן מהווה פתרון מצוין לשיפור המראה של השיניים הקדמיות, הוא מכסה על שיניים בגוונים שונים, מהווה תחליף להלבנת שיניים או ממלא את הרווחים שבין השיניים. אם ציפוי השיניים מתבצע במקצועיות, הוא עשוי להחזיק מעמד לשנים רבות.

ציפוי חרסינה לימינייט זו השיטה הפופולארית ביותר בכל העולם וגם בישראל. בשיטה זו מבצע הרופא הדמית פה כדי להתאים במדויק את הציפוי לשיניים הטבעיות.
ציפוי בשיטת לימינייט שומר על גוון השיניים לצמיתות. זהו טיפול פשוט יחסית, טיפול שאינו כרוך בכאבים או בהרדמה. לימינייט הוא חומר חזק ועמיד המעניק מראה בריא וזוהר לשיניים למשך שנים ארוכות.

החיסרון הבולט של שיטת ציפוי זו הוא המחיר היקר, יחסית. אומנם המחיר יקר יותר בהשוואה לשיטות שונות, אך התוצאות מצדיקות את ההשקעה.


טיפולי ציפוי שיניים

ציפוי שיניים – למי זה מתאים?

ציפוי של השיניים מתאים לכל מי ששיניו שינו את צבען בשל חבלות, עישון או מחלות של השן. הציפוי מסתיר פגמים לא רצויים בשיניים כמו שבברים, כתמים, רווחים בין השיניים ועוד.

ציפוי של השיניים מהווה תחליף מצוין להלבנת שיניים. לא תמיד טיפולי ההלבנה יצליחו להלבין את השיניים ולקבל את הגוון הרצוי. בציפוי שיניים אפשר לקבל כל גוון שיניים שתבחרו.

ציפוי של שיניים הוא אחד מטיפולי השיניים האסתטיים הנפוצים והמרשימים ביותר. אינספור אנשים כבר ציפו את שינהם ונהנים מחיוך זוהר ומשיניים לבנות ומבריקות. ומה אתכם?

צרו קשר עם ד"ר בורדובסקי ופרגנו לעצמכם פה בריא וחיוך זוהר.

צרו קשר עכשיו, שיחת ייעוץ ללא התחייבות.