למינייט

ציפוי לימינייט הוא האחראי לחיוך הזוהר של עשרות שחקני קולנוע, אנשי תקשורת, דוגמניות ועוד.
ציפוי לימינייט וניר הוא הפתרון האטרקטיבי ביותר לשיניים שבורות, לסגירת רווחים בין שיניים, לציפוי שן כהה ולחיוך זוהר וכובש לבבות.
חשוב לדעת כי אי אפשר להפריד בין רפואת שיניים לבין האסתטיקה של השן, גם אם ברצונכם לקבל שיניים אסתטיות, זוהרות ויפות, עליכם לפנות אל רופא מיומן בתחום שיקום הפה כדי להימנע מנזקים ומפגיעות.
רוצים לחייך חיוך של מיליון דולר? ד"ר רונן בורדובסקי הוא הכתובת עבורכם!

לימינייט – ארבעה דברים שכדאי לדעת

למינייט היא טכנולוגיה של ציפוי שיניים ללא שימוש בכתרים שלמים. טכניקה זו נקראת באנגלית Porcelain Laminate Veneers. בתרגום לעברית היא נקראת "חזיתות חרסינה". חזיתות החרסינה, הלימינייט, הן עלי חרסינה דקים המשמשים ברפואה האסתטית לשחזור המראה הטבעי של השיניים. נוסף על כך הם תורמים לחיזוק ולעמידות השן.

עלי החרסינה המודבקים אל פני השן מעניקים לה צבע וצורה חדשים. את עלה החרסינה מדביקים אל השן לאחר שיוף קל, והוא הופך להיות חלק ממתאר השן המקורית. באמצעות ציפוי השיניים אפשר לבנות שיניים זוהרות וחיוך מושלם בנגיעה מינימאלית בשן המקורית.

עובי הציפוי הוא דק ביותר, בין 0.2 עד ל0.5 מילימטר. את הציפויים מדביקים לצד החיצוני של השן באמצעות דבק מיוחד. את המיפוי מייצרים במעבדה ומתאימים כל עלה חרסינה באופן אישי לשיני המטופל. ציפוי למינייט וניר מתאים לשיניים הקדמיות נוהגים להדביק אותו רק לשמונה שיניים, לארבע השיניים העליוניות הקדמיות ולארבע השיניים הקדמיות התחתונות.
הדבקת הציפוי מתבצעת בשלושה שלבים. בביקור הראשון ישחיז מעט הרופא את השן ויסיר ממנה שכבה דקה עמידה. השלב השני הוא שלב הכנת הציפוי המתבצע במעבדה בהתאמה לכל מטופל. טכנאי מעבדה מיומן יבחר את הצבע המתאים יתאים את הציפוי למבנה השן הייעודית ובהתאם למהנה האנטומי של המטופל. השלב השלישי זהו השלב שבו תצאו מהמרפאה עם חיוך זוהר. בשלב זה ידביק הרופא את ציפוי הלימינייט לשיניים, ומיד תוכלו לחייך בפה מלא וללא בושה.

לימינייט וניר – ציפוי שיניים ללא חסרונות

ציפוי השיניים אינו דורש השחזה אגרסיבית ופגיעה במרקם השן. בטיפול משחיזים רק במעט את שכבת השן העליונה הדקה ללא פגיעה בשורש השן או ברקמות העוטפות אותה. ציפוי לימינייט וניר מתחבר היטב על אימייל השן, הופך להיות חלק ממרקם השן הטבעי ומעניק מראה אסתטי ומרשים לפה. כמעט ואי אפשר להבחין בין השיניים הטבעיות לבין השן המצופה. ציפוי לימינייט הוא ציפוי חזק ועמיד העמיד בפני כתמים ושומר על מראה מבריק ונקי לאורך שנים רבות. הציפוי אינו נפגע בקלות מכתמי קפה, תה או סיגריות.
טיפים ועצות טובות שיעזרו לכם לשמור על שיניים לבנות למשך זמן רב

16738733_s

אחזקת השיניים המצופות פשוטה יחסית. חשוב להקפיד על צחצוח שיניים פעמיים ביום. יש להשתמש במשחת שיניים שאינה מכילה חומר שוחק. יש להשתמש בחוט דנטלי כדי לשמור על היגיינת הפה.
לאחר הטיפול תוכלו לאכול כל מאכל. אך רצו להימנע ממאכלים הנוטים לכופף או לפתל את ציפוי השיניים כמו למשל, פיצוח אגוזים או לעיסת עצמות עוד.
זכרו, גם טיפול אסתטי עלול להזיק לשן ולפגוע בה

גם כאשר אתם מעוניינים לבצע טיפולי שיניים אסתטיים, חשוב לבחור רופא מיומן בתחום שיקום הפה.
ד"ר רונן בורדובסקי מבצע בהצלחה רבה טיפולי שיניים אסתטיים בהקפדה על בריאות השן ושיקום הפה.
צרו קשר עם ד"ר בורדובסקי, כי אין סיבה שגם לכם לא יהיה פה בריא וחיוך זוהר.
צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות.