ציפוי שיניים emax

הפיתוחים הטכנולוגים ומרחב האפשרויות לא פסחו על ענף רפואת השיניים, וכמענה לצורך של יותר ויותר מטופלים לשיפור המראה האסתטי, בנוסף לטיפולים המיועדים לשימור ולשיקום הפה והשיניים, מעמידים גם פתרונות מתקדמים בתחום האסתטיקה הרפואית. אחד הפיתוחים המובילים לצורך זה, הוא פיתוח ציפויי שיניים מחומרים מתקדמים במראה טבעי, מחרסינה ועד ציפוי EMAX.

מהו ציפוי EMAX?

ציפוי שיניים EMAX הוא ציפוי שיניים שנולד מפיתוח מתקדם של חומר קרמי, מבוסס חרסינה, עמיד וחזק במיוחד, המיועד לשיניים הקדמיות-החותכות, ומספק מראה לבן וטבעי, חיוך אסתטי ומרשים וחוזק מכני יוצא דופן. עובי ציפוי איימקס יהיה לרוב 0.2-0.5 מ"מ, עלי ציפוי דקיקים בהתאמת מידות אישית ובהדבקה ייחודית ועמידה לאורך שנים.

איך נעשה טיפול ציפוי שיניים בשיטת EMAX

ציפוי שיניים מיועד לחפות על ליקויים אסתטיים בשן דוגמת סדקים קלים, רווחים צרים ושינויים בגוון השן. יישום של ציפוי שיניים ובחירה בשיטה ובחומר מתבצעת בהסתמך על אבחון מקצועי של רופא השיניים, ובהתאמה למיקום וסוג השיניים הזקוקות לציפוי ולמצבן. שיטה חדשנית כיום מאפשרת סריקת שיניים דיגיטלית באמצעות סורק D3 המבצע סריקה תלת ממדית, ללא כאב או אי נוחות, במהירות וביעילות, ומספק רמת דיוק גבוהה במיוחד שמאפשרת ייצור מדויק וקפדני של כלל האלמנטים המשלימים לבריאות הפה ולצרכי אסתטיקה דנטלית.

ציפוי emax מיושם בהתאמה אישית: נטילת מידות השיניים באמצעות סריקה מתקדמת, ייצור ציפויי האימקס במעבדה מקצועית, הדבקה מדויקת והצמדה של הציפוי לשיניים, תוך שיוף מינימלי, התאמה לאלמנטים קיימים בפה דוגמת כתר זירקוניה או חרסינה. ההדבקה מיושמת באמצעות דבק ייחודי לשיניים ובשילוב טכנולוגיות מתקדמות, אשר יוצרות היצמדות מיטבית והתמזגות של הציפוי עם השן הטבעית.

מה היתרונות של ציפוי emax

  • ציפוי שיניים איימקס עשוי מרכיבי חרסינה טבעית ללא סגסוגת מתכתית.
  • שילוב בין רכיבי זכוכית לחרסינה יוצר חוזק מכני גבוה ורמת שקיפות המשמרת את המראה הטבעי.
  • בשונה מציפויים אחרים דוגמת ציפוי קומפוזיט המגיע ביחידות ציפוי מובנות אשר דורשות שיוף והתאמה, עלי ציפוי EMAX מיוצרים בהתאמה אישית למידות השן של כל מטופל.
  • התאמה זו מבטיחה פגיעה מינימלית בשן הטבעית.
  • EMAX הוא חומר עמיד ומוכר בענף רפואת השיניים, ומשמש גם לייצור כתרים.
  • רכיבי החומר דומים בהרכבם להרכב השן הטבעית והציפוי מתמזג בשן בקלות ובהיצמדות מיטבית.

האם ציפוי emax עדיף על ציפוי זירקוניה?

ציפוי זירקוניה מתבסס על חומר הזירקוניום, שהוא חומר טבעי וחזק במיוחד, בצבע לבן בוהק ואטום, ללא השקיפות שמעניק ציפוי EMAX. ציפוי זירקוניה נחשב חזק יותר ונותן מענה גם לציפוי שיניים כהות במיוחד, מוכתמות ובעלות סדקים עמוקים, שהשקיפות של חומר האיימקס לא תמיד מכסה. ציפוי זירקוניה על כל יתרונותיו, מצריך שיוף עמוק יותר של אמייל השן ופגיעה בהגנה הטבעית שלה. ציפוי זירקוניה מומלץ עבור מטופלים אשר מעוניינים בשימור הברק ואחידות מראה השיניים. ציפוי איימקס מיועד בעיקר לשיניים קדמיות, לטיפול בסדקים ובליקויים קלים, להלבנה מיטבית וליצירת מראה טבעי, בנוסף לציפויי החרסינה יכולת הדבקה גבוהה יותר לריקמת השן ולכן הסיכוי שיפלו קטן באופן משמעותי.

כמה זמן מחזיק ציפוי emax

ציפוי שיניים איימקס צפוי להחזיק מעמד לתקופה בת 10-15 שנים. עמידות הציפוי תלויה גם באורח החיים והרגלי התזונה והיגיינת הפה של המטופלים.

מהו טווח המחיר של ציפוי emax

טווח המחירים של ציפוי שיניים EMAX בישראל עומד על 3000-6000 ₪ לשן. מומלץ לבצע ציפויי שיניים במרפאה מקצועית ובעלת מוניטין, על ידי רופא מנוסה, שמציע ומנגיש את כל סוגי הציפויים ושיטות הטיפול, לבחירת המטופלים ובהתאמה לצרכיהם.

למידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

Picture of ד"ר יהונתן צ'יפר
ד"ר יהונתן צ'יפר

ד”ר יהונתן צ’יפר – הינו דוקטור לרפואת שיניים D.M.D, בעל רישיון מטעם משרד הבריאות בישראל. מוביל בעל ניסיון ידע ומיומנות בתחומי שיקום הפה, אסתטיקה דנטלית והשתלות שיניים. ד"ר יהונתן משלב במרפאתו טיפולי שיניים מתקדמים באמצעות מיקרוסקופ בכך מתאפשרת גישה זעירה שאינה פולשנית. המרפאה מציעה סביבה טיפולית נעימה ומרגיעה, וצוות מרפאה מיומן אשר שם דגש על חוויית השירות של המטופל בכל שלבי הטיפול.

למידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

שיתוף

אולי יעניין אותך גם

שן סדוקה לפני אחרי
סדק בשן

מהו סדק שן ומהן הסיבות לכך? השיניים חזקות להפליא, האמייל המרכיב את הציפוי החיצוני של השיניים הוא החומר החזק ביותר בגוף האדם אפילו יותר מהעצמות,

להמשך קריאה >
שחזור שן באמצעות סתימה לבנה
סתימה לבנה

סתימה לבנה סתימה לבנה בשן היא טיפול שיניים המשמש למילוי חורים או סדקים בשן. הסתימה מכילה חומרים שמתאימים לצבע השן הטבעי, ולכן היא פחות בולטת

להמשך קריאה >
התקשרו אלינו דילוג לתוכן