שיקום פה מורכב

שיקום פה מורכב, הינו למעשה שורה ארוכה של טיפולי שיניים שהמכנה המשותף לכולן הוא שיפור תפקוד הפה ומערכת הלעיסה מתוך הקפדה על מראה אסתטי הולם. מחסור בשיניים עלול לגרום לבעיות בדיבור, לבעיות בתפקוד הפה ובלעיסה. למה לכם לסבול? ד״ר יהונתן צ׳יפר כבר הצליח לעזור לאינספור מטופלים והשיב להם את כושר הלעיסה, את תפקוד הפה המושלם ואת החיוך הזוהר. צרו קשר, צוות המרפאה ישמח לעזור גם לכם.

לפני טיפול במרפאה של ד תצאות לאחר טיפול במפראת השיניים של ד

הצורך בשיקום הפה מורכב

לא רק בני גיל הזהב נאלצים לעבור טיפולי שיניים מורכבים. גם מטופלים צעירים אשר איבדו את שינהם ממחלת העששת, מתחזוקת שיניים לקויה, ממחלות חניכיים, מחבלות או מתאונות ומסיבות גנטיות מחפשים רופאים מומחים בתחום.

רצף של שיניים חסרות, עיוות בלסת או במערכת השיניים, שבר בעצמות הלסת, שיניים עקומות, מנח שיניים בלתי תקין ועוד, אלו תופעות נפוצות הגורמות לבעיות בתפקוד הפה. לעתים יסבול המטופל מכמה בעיות יחד ויידרש ולטיפולי שיניים מורכבים וארוכים.

חומצות פנימיות וחיצוניות הן אחד מהגורמים המרכזיים לשחיקת שיניים. תהליך שחיקת השן גורם לאובדן השן. בשל הפרעות אכילה חמורות כמו אנורקסיה ובולימיה השיניים עלולות להישחק עם השנים ואפילו לנשור. רק שיקום פה רחב ומלא יחזיר את כושר התפקוד ואת המראה האסתטי של הפה.

הרצון לשיפור המראה האסתטי מוביל לטיפולי שיניים המשקמים את בריאות השיניים, אך גם את המראה האסתטי. כאשר חסרות שיניים, השפתיים שוקעות, הפנים מאבדים את הנפח ונוצרים בהם חריצים. גם בגיל צעיר יכול המטופל להיראות מבוגר מגילו ובעל מראה קודר ובלתי נעים.

מחקר שנערך לאחרונה בארה"ב קישר בין מראה אסתטי ויפה לבין ההצלחה. אנשים יפים בעלי מראה אסתטי מושלם, מרוויחים יותר כסף מחבריהם, כאשר הם מבקשים הלוואה, אחוזי הסיכוי לתשובה חיובית גבוהים יותר וגם תנאי העבודה שלהם טובים יותר. הרצון להישאר צעיר לנצח, יפה ומצליח מניע אנשים רבים אל כיסא הטיפולים של רופאי השיניים העוסקים בשיקום וברפואת שיניים אסתטית.

מה כוללים הטיפולים?

טיפולי שיניים לשיקום פה כוללים מגוון של טיפולים, החל מטיפולי שורש, השתלות שיניים, תותבות, יישור שיניים, ציפוי שיניים ועוד.

השתלות השינים הן פריצת הדרך של רפואת השיניים במאה האחרונה. בעבר כאשר לאדם הייתה חסרה שן או מספר שיניים בפה הוא היה נאלץ להרכיב גשר או מערכת שיניים תותבות. מערכת השיניים התותבות גרמה לעתים לשיבושי הגייה, לחוסר תפקוד, הן גירדו, הציקו וגרמו לאי נעימות. כיום השתלים מדמים את השן הטבעית, הם יפים, הם נוחים ומתפקדים כאילו היו שיניים טבעיות. כיום ישנן טכניקות המאפשרות שיקום פה ביום אחד בהתאם לכשירותו של המטופל.

שיטת אול און 4/6 יצרה מהפכה בתחום שיקום הפה. הודות לטיפול החדשני גם בעל לסת חסרת שיניים יכול להיכנס למרפאת השיניים ולצאת כעבור מספר שעות מחייך כשבפיו שיניים מתפקדות היטב ובעלות מראה טבעי.

מטופלי המרפאה - לפני אחרי

לפני טיפול במרפאה של ד תצאות לאחר טיפול במפראת השיניים של ד
לפני טיפול במרפאה של ד תצאות לאחר טיפול במפראת השיניים של ד

ד״ר יהונתן צ׳יפר הוא מנוסה ומוביל בתחום. לשיקום מוצלח יש השפעה רבה על איכות החיים ועל ההצלחה. אינספור לקוחות ישמחו לספר על איכות החיים שהעניק להם ד״ר יהונתן צ׳יפר, על הטיפול המקצועי ועל היחס האישי והחם. אל תהססו, צרו קשר והצטרפו גם אתם אל משפחת הלקוחות המרוצים.

טיפולים ומידע נוסף

למידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

שיתוף

אולי יעניין אותך גם

שן סדוקה לפני אחרי
סדק בשן

מהו סדק שן ומהן הסיבות לכך? השיניים חזקות להפליא, האמייל המרכיב את הציפוי החיצוני של השיניים הוא החומר החזק ביותר בגוף האדם אפילו יותר מהעצמות,

להמשך קריאה >
שחזור שן באמצעות סתימה לבנה
סתימה לבנה

סתימה לבנה סתימה לבנה בשן היא טיפול שיניים המשמש למילוי חורים או סדקים בשן. הסתימה מכילה חומרים שמתאימים לצבע השן הטבעי, ולכן היא פחות בולטת

להמשך קריאה >
התקשרו אלינו דילוג לתוכן