כמה עולה לעשות הלבנת שיניים?

מחירי הלבנת שיניים יכולים לנוע בין טווח רחב ומשתנה. ישנם טיפולים היכולים להיות יחסית גבוהים וחלקם ממש לא. הכל תלוי בסוג הטיפול ובצורך שלכם. אם מצב השיניים שלכם טוב, רוב הסיכויים שלא תצטרכו להוציא כסף בכלל אלא רק להקפיד על ניקיון השיניים, דבר שלא רק ישמור על שיניים לבנות ונקיות, אלא גם על שיניים בריאות.

שיניים לבנות

כיצד נשמור על שיניים לבנות ונקיות?

הקפדה על ביקור אצל שיננית- אחד הדברים הכי משמעותיים בשמירה על שיניים לבנות, הוא הקפדה על ביקור אצל שיננית אחת לחצי שנה. הטיפול אצל השיננית ישמור על ניקיון השיניים, יסיר אבנית ולכלוכים קיימים וכל עוד נקפיד לערוך את הביקור בזמן, נוכל לשמור על שיניים לבנות ונקיות.

הימנעות מהפרזה במשקאות שפוגעים בשיניים- מומלץ להימנע, או לפחות לא להפריז בשתייה של מזונות חומציים אשר צובעים את השיניים. משקאות חריפים ובמיוחד יין אדום, משקאות המכילים קפאין ובמיוחד קפה, הם משקאות הגורמים להצהבה של השן ולכן לא מומלצים.

הימנעות מעישון- ישנן סיבות רבות להימנע מעישון, אך גם בהקשר של שמירה על שיניים לבנות מומלץ להימנע מעישון של כל חומר המכיל ניקוטין ונחשב לאחד הגורמים העיקריים בפגיעה בצבע השן.

סוגי הטיפולים הקיימים להלבנת שיניים

אז נכון שישנן דרכים לעזור לשיניים שלנו להיות לבנות, אך עם זאת ישנם גורמים המשפיעים על צבע השיניים ושאינם בשליטתנו. בים הגורמים הללו נכנס אלמנט הגיל שגורם לגוון השן להיות כהה יותר, וכן גנטיקה היכולה להשפיע על גוון צהוב בשיניים. בנוסף גם זיהום האוויר יכול להשפיע על צבע השיניים שלנו, בלי קשר באילו פעולות ננקוט. בדיוק בגלל סיבות אלו, רפואת השיניים האסתטית והמתקדמת כיום מספקת לנו מגוון דרכים להלבנת שיניים בטכניקות שונות ובעלויות משתנות.

כמה עולה לעשות הלבנת שיניים בשיטות השונות?

כאמור, ישנם מספר שיטות להלבנת שיניים ושמירה על שיניים נקיות בהתאם לצורך ולמצב השיניים.

כמה עולה לעשות הלבנת שיניים בבית?

טיפול בהלבנת שיניים בייתי הוא הדרך הפשוטה והזולה ביותר, אך עם זאת מדובר על פתרון שמתאים לאלו שאינם זקוקים להלבנת שיניים מסיבית. טיפול מסוג זה לרוב יכלול שימוש במשחות שיניים המכילות מלביני שן ולרוב יעלו כ 20 שקלים ברשתות הפארם. דרך ביתית זולה ונוספת הקיימת להלבנת שיניים ביתית, היא שימוש במדבקות או שימוש במי חמצן להלבנת שיניים. גם עלות טיפול מסוג זה תהיה נמוכה יחסית ותעלה כ 200 שקלים ברשתות הפארם. עם זאת חשוב לקחת בחשבון שטיפול שכזה יכול להיות מסוכן לשיניים אם הוא מתבצע שלא כהלכה. חשוב להדגיש, שטיפול שכזה מומלץ לעשות רק לאחר שטיפלתם בכל כאבי השיניים, החורים והסתימות בשיניים שלכם, על מנת שלא ליצור נזק בשן. בנוסף, הוא מזכיר את חשיבות הביקורים אצל השיננית על מנת לדאוג לניקיון השיניים.

כמה עולה לעשות הלבנת שיניים במרפאות שיניים?

עלויות הלבנת שיניים במרפאות שיניים יהיו גבוהות יותר, עם זאת איכות הטיפול תהיה גבוהה הרבה יותר והלבנת השיניים תחזיק מעמד לטווח ארוך. טיפול שכזה ישלב מריחה של מי חצן בריכוז גבוהה על השן בשילוב עם שימוש באור או קרן לייזר שיאיץ את תהליך ההלבנה. עלות טיפול שכזה ינוע לרוב בין 2,000 ל-4,0000 שקלים וישתנה בין סוג הטיפול, המרפאה בה יתבצע הטיפול וניסיונו של הרופא המטפל.

טיפול נוסף פשוט יותר ועמיד פחות יהיה ציפוי שיניים (לרוב בחרסינה) ומחירו ינוע בין 250 ל- 350 שקלים.

למידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

שיתוף

אולי יעניין אותך גם

שן סדוקה לפני אחרי
סדק בשן

מהו סדק שן ומהן הסיבות לכך? השיניים חזקות להפליא, האמייל המרכיב את הציפוי החיצוני של השיניים הוא החומר החזק ביותר בגוף האדם אפילו יותר מהעצמות,

להמשך קריאה >
שחזור שן באמצעות סתימה לבנה
סתימה לבנה

סתימה לבנה סתימה לבנה בשן היא טיפול שיניים המשמש למילוי חורים או סדקים בשן. הסתימה מכילה חומרים שמתאימים לצבע השן הטבעי, ולכן היא פחות בולטת

להמשך קריאה >
התקשרו אלינו דילוג לתוכן