טיפולי שיניים אסתטיים

שיניים בריאות ויפות הם חלום של כל אחד, הרי ישנה מודעות רבה בקרב הציבור לשיניים מלאות, לבנות ויפות. אך לרוע המזל, בחלוף השנים השיניים מאבדות מהברק הטבעי שלהם, שורשי השן נחלשים, השיניים מצהיבות או משחירות, השיניים נושרות ופוגעות בחיוך שלנו. אומנם גורמים אלו אינם נעימים וקורים כמעט לכל אחד בגיל כזה או אחר, אך לשמחתו רפואה השיניים הולכת ומתקדמת בקצב מסחרר ומאפשרת לכל אחד מאיתנו לקבל שיניים אסתטיות וזוהרות על ידי טיפולים ייחודים אותם מציעים רופאי שיניים.

יישור שיניים בתחום הטיפולים האסתטיים

אחד טיפולים המוכרים יותר בתחום טיפולי השיניים האסתטיים הוא – יישר שיניים, המאפשר לכל מי שסובל משיניים שאינן ישרות לקבל טיפול מהיר ליישור שיניים. 

צילום לשיניים של אמיר לפני הלבנת שיניים ואחרי

את טיפולים אלו ניתן למצוא במגוון שיטות חדשניות המתאימות לילדים ולמבוגרים. לרוב, כיום רוב ההורים מטפלים בשיניהם של ילדיהם כבר בגיל צעיר ומתאימים עבורם טיפולי שיניים מתקדמים המוצעים בשוק. אך הרפואה המתקדמת מאפשרת גם למבוגרים לבצע יישור שיניים על ידי גשר שקוף שנעשה טרנד לוהט, כיוון שהוא מציע שיטת טיפול מהירה העורכת בין חצי שנה לשנה על ידי גשר שקוף שאינו נראה כלל לעין ומאפשר פעילות רגילה ביום יום מבלי לפגוע במראה האסתטי.

צמצום מרווח בין השיניים

אחד התופעות המוכרות יותר בתחום אסתטיקת השיניים היא – צמצום מרווחים הפוגעים במראה האסתטי של השיניים. ישנם אנשים אשר סובלים ממרווח שהוא בכל השיניים ויש כאלה שהרווח נמצא בשיניים הקדמיות. את צמצום המרווח יש לבצע על ידי גשר מיוחד הדוחף את השיניים בצורה מסוימת ומאפשר לשיניים להצטמצם ולחבור יחד.

ציפוי שיניים

ציפוי שיניים מיועד לאנשים שרוצים לשפר את מראה השיניים שלהם ולקבל חיוך הרמוני ואסתטי. ציפוי שיניים מתאים במיוחד עבור אנשים הסובלים מפגמים אסתטיים שונים בשיניים הקדמיות אשר נחשפות בעת הדיבור והחיוך. הציפוי מאפשר פתרון מהיר, פשוט וקל לשלל בעיות משמעותיות:

  • שיניים קדמיות לא סימטריות או עקומות.
  • שיניים קדמיות שבורות.
  • שיניים קדמיות בעלות מרווחים – בעזרת הציפוי ניתן לסגור את המרווחים וליצור רצף אסתטי של שיניים סימטריות.
  • שיניים צהובות, בעלות גוון לא אחיד, כתמים או פיגמנטציה – הציפוי מעניק מראה לבן ואחיד.
  • שיפור מראה והענקת מראה אחיד לשיניים שאינן באותו הגודל או באותו המנח.
  • הרחבה או הארכה של שיניים שחוקות, קצרות מידי או ארוכות מידי.
  • שיפור מראה של שיניים שעברו תהליך של נסיגת חניכיים או תהליך של שחיקה.
אחרי שיקום פה באמצעות כתרים וציפוי שיניים
לאחר טיפול בגאמי סמייל

הלבנת שיניים

שיניים צהובות או שחורות פוגעות רבות במראה האסתטי, כך שלא פלא שהלבנת שיניים הפכה לחלק בלתי נפרד ברפואה המודרנית. שיניים בחלוף השיניים נוטות להכתים ולהצהיב כתוצאה מעישון, שתיית אלכוהול ואי טיפוח של השיניים. הלבנת שיניים מאפשר יצירת שיניים לבנות לגמרי והיא לרוב נעשית על ידי ציפוי השיניים החזיתיות בחרסינה. פעולה זאת נעשית על ידי מרפאות שיניים המתמחות בהלבנת שיניים, פעולה זאת דורשת דיוק רב במהלכה רופא השיניים מצפה את  השיניים בסוג של ציפויים דקים שכמעט ואינם נראים לעין המאפשרים לקבל שיניים לבנות, ממש כמו חדשות.

השתלות שיניים

אחד הטיפולים הנפוצים יותר בתחום אסתטית השיניים הוא – השתלת שיניים המאפשרות לכל מי שסובל מחוסר בשיניים לזכות שיניים מלאות ויפות. השיניים בחלוף השנים נוטות ליפול, כיוון ששורשי השן נחלשים בשל סיבות שונות וגורמות לשיניים להיחלש. ישנם מקרים נוספים בהם השיניים נושרות כמו – תאונות, פציעות, דלקות, סיבות גנטיות ועוד. כיום, ניתן למצוא מגוון רב של שיטות להשתלות שיניים מתקדמות כדוגמת שימוש בשיטת שתלים דנטאליים, שיטת און אל פור שהיא השתלות ביום אחד ועוד מגוון רב של שיטות המותאמות באופן אישי לכל מטופל.

טיפולי שיניים אסתטיים נוספים

למידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

שיתוף

אולי יעניין אותך גם

שן סדוקה לפני אחרי
סדק בשן

מהו סדק שן ומהן הסיבות לכך? השיניים חזקות להפליא, האמייל המרכיב את הציפוי החיצוני של השיניים הוא החומר החזק ביותר בגוף האדם אפילו יותר מהעצמות,

להמשך קריאה >
שחזור שן באמצעות סתימה לבנה
סתימה לבנה

סתימה לבנה סתימה לבנה בשן היא טיפול שיניים המשמש למילוי חורים או סדקים בשן. הסתימה מכילה חומרים שמתאימים לצבע השן הטבעי, ולכן היא פחות בולטת

להמשך קריאה >
התקשרו אלינו דילוג לתוכן