טיפולי שיניים ועיבוי שפתיים

לאחרונה אנחנו שומעים על יותר ויותר אנשים שמעוניינים לשלב בין טיפולי שיניים ועיבוי שפתיים על מנת לקבל את החיוך המושלם, וישנם אפילו רופאי שיניים ש-"חוסכים" למטופלים שלהם זמן ומזריקים חומרי מילוי בשלב הסופי של טיפול השיניים.

אבל אליה וקוץ בה: בעוד לרופאי השיניים יש מיומנת טכנית גבוהה מאוד בהזרקות של חומרי הרדמה, לא לכולם יש את הידע הנדרש להזרקות של חומרי מילוי ולמטופל אין בדרך כלל יכולת לדעת אם הרופא עבר השתלמות וקורס מקצועי בנושא או שהוא החליט להזריק חומרי מילוי על דעת עצמו.

האם זה אומר שלא ניתן לשלב טיפול שיניים ביחד עם טיפולים כירורגים ויותר ספציפית, עיבוי שפתיים? ממש לא, אדרבא – בהחלט ניתן לשלב ביניהם, ובתנאי שמפרידים כוחות ועוברים טיפול רק אצל רופאים עם התמחויות ספציפיות. כמו כן, רצוי לנוח לפחות חודש כאשר הטיפול בשיניים מתרחש לאחר עיבוי השפתיים וזאת על מנת למנוע כאבים או פגיעה ברקמות רגישות.

לדוגמה, ניתן לבצע עיבוי שפתיים לפני או אחרי הלבנת שיניים ללא חשש. לעומת זאת, מקרים בהם חלה נסיגה משמעותית של החניכיים וכאלו שבהם יש להשתמש בשיניים תותבות עלולים לגרום לתוצאות בלתי מספקות ולגרום לשפתיים להיראות דקות גם לאחר שמעבים אותן.

כיצד מתבצע תהליך של עיבוי שפתיים?

עיבוי שפתיים מיועד לנשים שהשפתיים שלהן הפכו לדקות יותר עם הגיל או לנשים עם שפתיים מלאות שרוצות להדגיש אותן ולהפוך אותן לחושניות יותר.

החומר העיקרי המשמש כיום למילוי שפתיים הוא החומצה ההיאלורונית. יש סוגים רבים של חומצות היאלורוניות באיכויות שונות ומתוכן כאלו המיועדות ספציפית למילוי באזור השפתיים. כאשר משתמשים בחומר זה, יש לחזור על הטיפול כל חצי שנה. אפשר לשלב טיפול זה ביחד עם שימוש בחוטים מיוחדים הנספגים בשפתיים ותפקידם להעלים קמטוטים, כמו גם להדגיש את קווי המתאר הטבעיים של השפתיים.

חומר מילוי אחר שמשמש לעיבוי שפתיים הוא סיליקון. היתרון העיקרי שלו נעוץ בכך שהוא נשאר יציב למשך זמן רב ולכן לא צריך לחזור על הטיפול בתדירות גבוהה. כאשר משתמשים בסיליקון, מבצעים את המילוי באופן הדרגתי במשך ארבעה עד שישה מפגשים על מנת לעצב את השפתיים בצורה הטובה ביותר.

עוד אופציה היא למלא את השפתיים באמצעות שומן עצמי מאזורים אחרים בגוף ולהזריק אותו לשפתיים. זהו תהליך המתבצע בחדר ניתוח תחת טשטוש, אך התוצאות נשארות יציבות למשך שנים רבות.

למידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

שיתוף

אולי יעניין אותך גם

שן סדוקה לפני אחרי
סדק בשן

מהו סדק שן ומהן הסיבות לכך? השיניים חזקות להפליא, האמייל המרכיב את הציפוי החיצוני של השיניים הוא החומר החזק ביותר בגוף האדם אפילו יותר מהעצמות,

להמשך קריאה >
שחזור שן באמצעות סתימה לבנה
סתימה לבנה

סתימה לבנה סתימה לבנה בשן היא טיפול שיניים המשמש למילוי חורים או סדקים בשן. הסתימה מכילה חומרים שמתאימים לצבע השן הטבעי, ולכן היא פחות בולטת

להמשך קריאה >
התקשרו אלינו דילוג לתוכן