חיוך אסתטי מוביל להצלחה

אם גם אתם סוגרים את הפה ומסתירים את השיניים בתמונות, אם גם אתם מחייכים בפה סגור, אם גם השיניים שלכם צהובות או אפורות, הלבנת שיניים זה הפתרון בשבילכם. צרו קשר עם ד״ר יהונתן צ׳יפר, והתייעצו אתו על אודות השיטה המתאימה ביותר עבורכם. אינספור לקוחות מודים לד"ר צ׳יפר על המהפך שעברו הודות לחיוך הזוהר. צרו קשר והתחילו לחייך בפה מלא.

למי מותר ולמי אסור לעשות הלבנת שיניים

אם אתן בהיריון או מניקות, יש לדחות את הטיפול עד לסיום תקופת ההנקה. הלבנה של השיניים אינה מתאימה לנשים בהיריון, הקאות הבוקר עלולות לפגוע בשכבה החיצונית של השן ולהחזיר את צבע השיניים לקדמותו.

לילדים מומלץ לבצע טיפולי הלבנה רק לאחר שימלאו להם שלוש עשרה שנים, ואם זה לא ממש בוער, עדיף לחכות גם עד גיל שש עשרה.
בכל מקרה שבו יש רגישות לאחד מהחומרים המרכיבים את תמיסת ההלבנה, רצוי לוותר על הטיפול.
אם אינכם נכללים באחת מהקבוצות הנ"ל, כדאי לכם להלבין שיניים צהובות או מוכתמות.

מהם הגורמים לשיניים צהובות?

עם השנים השיניים משנות את צבען המקורי והופכות להיות כהות יותר. נוסף על כך, יש מספר גורמים המאיצים את התופעה.

הדבקות לכלוך חיצוני לשן כמו אבן שן כתמי ניקוטין, כתמי משקאות קלים כמו קפה, תה וקוקה קולה.
עקב הצטברות של חיידקים עלולים להופיע פסים שחורים על השיניים או בצידי השיניים, קרוב לרווחים שבין שן לשן.
שחיקה של שכבת הזכוכית שעל השן וחדירה של הצבע הצהוב של שכבת הדנטין.
חבלה דנטאלית עלולה לגרום לשיניים צבע אפרפר. צבע זה נוצר כתוצאה מקריעה של כלי דם קטנים הנמצאים בשכבת הדנטין.

הלבנת שיניים בלייזר – השיטה החדשה והפופולארית

יש שיטות שונות של הלבנת השיניים כמו שימוש במשחה מלבינה או שימוש בסד מיוחד שאותו מרכיבים על השיניים במשך הלילה ובו מוכנס חומר המלבין את השיניים. שיטות אלו יעילות וטובות, אך חסרונן העיקרי הוא הזמן. הלבנת השיניים בשיטות אלו, ובשיטות נוספות, עלולה להימשך זמן רב.

בטיפולי הלבנת שיניים באמצעות לייזר מניח הרופא חומר פלסטי על השיניים, שמטרתו להגן על השן. לאחר מכן מורח הרופא חומר חמצן בריכוז גבוה אשר חודר אל תוך שכבת השן באמצעות קרן לייזר. חומרי ההלבנה נשארים על השן מספר דקות ולאחר מכן מסיר אותם הרופא.
היתרון הגדול של טיפולי הלבנה באמצעות קרן לייזר הוא הזמן הקצר הנדרש להלבנה של השיניים. זהו טיפול חד פעמי הנמשך בערך כשעה ולאחריו השיניים שלכם יבהיקו ויבריקו מלובן.
הלבנת שיניים באמצעות לייזר זהו טיפול פופולארי וחדשני בעל אחוזי הצלחה גבוהים!

הלבנת שיניים באמצעות לייזר מחייבת ניסיון ומיומנות מצד הרופא. רופא בלתי מיומן עלול לגרום לנזקים בלתי הפיכים. חימום שכבת השן חייב להיעשות במקצועיות ובדייקנות. סטייה קלה עלולה לגרום להתפרקות התאים בחניכיים, לדלקות ואפילו לנמק.
הלבנה באמצעות קרן לייזר אינה מלבינה כתרים וסתימות. לאחר הטיפול מומלץ להחליף את הכתרים והסתימות על מנת ליצור אחידות בצבע השיניים.
לאחר הלבנת השיניים באמצעות הלייזר ייתכנו תופעות לוואי קלות. בימים הראשונים לאחר ההלבנה תסבלו מרגישות לחום ולקור או מתחושת שריפה בשיניים. יש מטופלים שיחושו יובש בפה ושינוי בתחושת הטעם. תופעות אלו אמורות לחלוף כעבור מספר ימים, במקרים קיצוניים יש לחזור אל הרופא המטפל.

למידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

שיתוף

אולי יעניין אותך גם

שן סדוקה לפני אחרי
סדק בשן

מהו סדק שן ומהן הסיבות לכך? השיניים חזקות להפליא, האמייל המרכיב את הציפוי החיצוני של השיניים הוא החומר החזק ביותר בגוף האדם אפילו יותר מהעצמות,

להמשך קריאה >
שחזור שן באמצעות סתימה לבנה
סתימה לבנה

סתימה לבנה סתימה לבנה בשן היא טיפול שיניים המשמש למילוי חורים או סדקים בשן. הסתימה מכילה חומרים שמתאימים לצבע השן הטבעי, ולכן היא פחות בולטת

להמשך קריאה >
התקשרו אלינו דילוג לתוכן