הדרך לשדרוג האסתטי של הפה

ציפוי שיניים נחשב לטיפול אידיאלי לכל מי שמעוניין לשדרג את המראה האסתטי של השיניים ושל חלל הפה. ציפוי השיניים מאפשר שינויים אסתטיים רבים כמו התאמת צבע, תיקון שיניים שבורות, סגירת רווחים בין השיניים ועוד. ד"ר רונן בורדובסקי, מיומן בתחום שיקום הפה והאסתטיקה של השיניים מזמין אתכם ליהנות מציפוי שיניים בעל תוצאות מרשימות ועמיד לשנים ארכות. צרו קשר עם ד"ר רונן בורדובסקי ותיהנו גם אתם ממקצועיות, מטיפול מסור ומיחס אדיב ולבבי.

ציפוי שיניים – כל השיטות, היתרונות והחסרונות

ציפוי באמצעות קומפוזיט הוא ציפוי הנעשה באמצעות החומר המשמש את רופאי השיניים לביצוע סתימות לבנות. בשיטה זו מצפה הרופא את השיניים ומתאים את הגוון לגוון השיניים הטבעיות. לשיטה זו יתרונות רבים.
עלויות הטיפול זולות יחסית לשיטות אחרות, תוצאות הטיפול מיידיות, בדרך כלל הטיפול כולל מפגש אחד בלבד, מפגש שבו מצפה הרופא את השן באמצעות החומר ללא צורך והתערבות של טכנאי שינים או מעבדת שיניים.
ציפוי בחומרים מרוככים, קומפוזיט, נותן מענה איכותי לשיניים שבורות ולשינויי הגוון של השן. באמצעות החומר הנ"ל אפשר להתאים את הציפוי לגוון השיניים הטבעיות.
החסרונות: ציפוי באמצעות קומפוזיט מעניק תוצאות אסתטיות פחות מרשימות מאשר ציפוי שיניים בשיטות אחרות, הוא סופח כתמים וצבעים, ולכן בטווח של שנים עלולים להופיע כתמים על הציפוי והוא עלול לשנות את הגוון שלו.

ציפוי באמצעות חרסינה למינייטציפוי למינייט צובר תאוצה בכל העולם ונחשב לציפוי השיניים המוביל ביותר בעולם הרפואה האסתטית. בשיטה זו מסירים מקדמת השן שכבה דקה ועליה מדביקים עלה דק העשוי מחרסינה. בציפוי שיניים בשיטה זו יש לשלב עבודה מקצועית של רופא השיניים ושל טכנאי מעבדת שיניים.
לציפוי שיניים באמצעות למינייט יתרונות רבים. צבע השיניים נשאר לצמיתות, הוא אינו מקבל כתמים ואינו משנה את הגוון במשך השנים. ציפוי השיניים חזק ועמיד למשך שנים רבות, הטיפול אינו כרוך בכאב.
אל מול היתרונות יש גם חסרונות. זוהי שיטת ציפוי השיניים היקרה ביותר, נדרשת עבודת הכנה ודייקנות מרבית של הרופא על מנת לא לפגוע בשן הטבעית ולא לאבד את האחיזה בשן. זהו טיפול בלתי הפיך, לאחר שהסיר הרופא שכבה דקה מקדמת השן, אי אפשר יהיה לחזור לאחור ולהשאיר אותה ללא הציפוי.

ציפוי שיניים בשיטת לומינירס דומה לציפוי למינייט, אך עובי הציפוי דק הרבה יותר והוא נתון לסכנת שבירה.
היתרונות – ציפוי לומינירס מעניקה פתרון אסתטי לבעיית הצבע של השיניים ולבעיות בצורה ובמנח של השיניים. בשיטת לומינירס לא מתבצעת השחזה של השן, ולכן זהו טיפול הפיך, המטופל יוכל להתחרט ולהסיר את השחזורים.
בשיטת לומינירס אפשר לצפות גם כתרים וגשרים ישנים, אין צורך להסיר כתרים ישנים כדי להתאים את גוון השיניים.
החסרונות – ציפוי לומינירס אינו מתאים לשן בודדת. בשיטה זו מצפים קשת שיניים שלמה, מאחר והציפוי מבליט במקצת את השיניים. כדי לקבל שיניים ישרות ואסתטיות יש צורך לצפות את כל הקשת.
בציפוי לומינירס אי אפשר להביא לשינויי צבע גדולים. עובי הציפוי דק והוא אינו מאפשר את כיסוי פערי הצבע ואינו מעניק מראה טבעי עם העברת אור ושקיפות טובה.

ציפוי שיניים באמצעות כתרי חרסינה מעניק פתרון אסתטי למגוון בעיות דנטאליות.
לשיטה זו יתרונות רבים. כתרי החרסינה נחשבים לעמידים וחזקים והם מעניקים הגנה לשיניים חלשות ושבורות. באמצעות הכתרים אפשר להגיע להתאמה מרבית של הגוון והצורה של השן.
חסרונות – כדי להרכיב כתר חרסינה על השן יש צורך לבצע הסרת שן רבה והטיפול מחליש את השן. כאשר כתרי החרסינה אינם מורכבים במקצועיות, הם עלולים לגרום לגירויים בחניכיים ואפילו לדלקות.

למידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

שיתוף

אולי יעניין אותך גם

שן סדוקה לפני אחרי
סדק בשן

מהו סדק שן ומהן הסיבות לכך? השיניים חזקות להפליא, האמייל המרכיב את הציפוי החיצוני של השיניים הוא החומר החזק ביותר בגוף האדם אפילו יותר מהעצמות,

להמשך קריאה >
שחזור שן באמצעות סתימה לבנה
סתימה לבנה

סתימה לבנה סתימה לבנה בשן היא טיפול שיניים המשמש למילוי חורים או סדקים בשן. הסתימה מכילה חומרים שמתאימים לצבע השן הטבעי, ולכן היא פחות בולטת

להמשך קריאה >
התקשרו אלינו דילוג לתוכן